UWAGA! Bardzo ważna informacja

Z powodu zagrożenia spowodowanego „koronavirusem”, rozgrywki Ligii Ministranckiej jak i kursy na lektora i ceremoniarza w Seminarium Szczecińskim, zostały zawieszone.

Kurs Ceremoniarza i Lektora

Arcybiskupie Wyższe Seminarium Duchowne zaprasza chętnych ministrantów z całej Archidiecezji na kurs lektora i ceremoniarza. Spotkania odbędą się w Arcybiskupim Wyższym Seminarium Duchownym w Szczecinie 7 i 14 marca oraz 25 kwietnia w godzinach 10.00 – 14.00. Uroczysta promocja nowych lektorów i ceremoniarzy odbędzie się 9 maja 2020 r. w Kościele Seminaryjnym.Zgłoszenia (wyłącznie przez księży opiekunów) przyjmujemy za pośrednictwem adresu elektronicznego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź za pośrednictwem telefonu +48601 935 064 (al. Karol Dąbrowski). Koszty kursu (zarówno dla lektorów jak i ceremoniarzy) 30 zł za sesję (razem 90 zł). Zapraszamy także na naszą stronę internetową: http://seminarium.zp.pl. Króluj nam Chryste!

Rekolekcje Liturgicznej Służby Ołtarza

Uprzejmie informujemy, że Duszpasterstwo Służby Liturgicznej naszej Archidiecezji organizuje rekolekcje połączone z warsztatami liturgicznymi, które odbędą się w Trzęsaczu w dniach od 17 do 19 lutego br. Zapraszamy wszystkich lektorów i ministrantów naszej Archidiecezji od 14 roku życia, pragnących pogłębić formację duchową oraz liturgiczną. Uczestników prosimy zapisywać́ poprzez stronę www.zapisy.ichtis.info. Bliższych informacji udziela Ks. Kryspin Gasiulewicz, Referent Duszpasterstwa Służby Liturgicznej Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 668 078 253.

NOWY TERMINARZ LIGI MINISTRANCKIEJ 2019/2020 !!!

LISTA MECZÓW MINISTRANCI ROCZNIK 2008-2013

 

1 KOLEJKA – 19 PAŹDZIERNIK 2019

12.10 STANISŁAW MĘCZENNIK – KOSTKA         4:6

13.00 MIŁOSIERDZIE – OTTON                           8:3

13.50 KOSTKA – MIERZYN                                  3:4

 

2 KOLEJKA – 09 LISTOPAD 2019

12.10 MIŁOSIERDZIE – KOSTKA                           1:8

 

3 KOLEJKA – 23 LISTOPAD 2019

12.10 STANISŁAW MĘCZENNIK – WIELGOWO   3:9

13.50 KRZYWIN – OTTON                                  15:3

14.40 KRZYWIN – MIERZYN                                8:5

 

4 KOLEJKA – 07 GRUDZIEŃ 2019

12.10 MIERZYN – OTTON

13.00 MIŁOSIERDZIE – SŁONECZNE

13.50 STANISŁAW MĘCZENNIK – KRZYWIN

 

5 KOLEJKA – 01 LUTY 2020

12.10 SŁONECZNE – KOSTKA

13.00 SŁONECZNE – OTTON

13.50 OTTON – WIELGOWO

14.40 WIELGOWO – KRZYWIN

15.30 STANISŁAW MĘCZENNIK – MIERZYN

 

6 KOLEJKA – 14 MARZEC 2020

12.10 MIŁOSIERDZIE – KRZYWIN

13.00 WIELGOWO – MIŁOSIERDZIE

13.50 KOSTKA – WIELGOWO

14.40 SŁONECZNE – MIERZYN

15.30 STANISŁAW MĘCZENNIK – OTTON

 

7 KOLEJKA – 28 MARZEC 2020

12.10 SŁONECZNE – KRZYWIN

13.00 KOSTKA – KRZYWIN

13.50 MIŁOSIERDZIE – MIERZYN

14.40 STANISŁAW MĘCZENNIK – SŁONECZNE

15.30 WIELGOWO – SŁONECZNE

 

LEKTORZY MŁODSI ROCZNIK 2005-2007

1 KOLEJKA – 26 PAŹDZIERNIK 2019

12.10 GOLENICE – NIEBIAŃSCY                1:17

13.50 WIELGOWO – KRZEKOWO              1:18

 

2 KOLEJKA – 16 LISTOPAD 2019

12.10 WIELGOWO – NIEBIAŃSCY              9:4

13.00 KATEDRA – ANTONI                          8:8

14.40 KRZYWIN – KRZEKOWO                   10:7

 

3 KOLEJKA – 30 LISTOPAD 2019

12.10 KATEDRA – KRZEKOWO

13.00 PRZEMIENIENIE – WIELGOWO

13.50 GOLENICE -OSTROBRAMSKA

14.40 ANTONI – SŁONECZNE

 

4 KOLEJKA – 14 GRUDZIEŃ 2019

12.10 PRZEMIENIENIE – KRZYWIN

13.00 KATEDRA – NIEBIAŃSCY

13.50 ANTONI – KRZEKOWO

14.40 GOLENICE – WIELGOWO

15.30 OSTROBRAMSKA – SŁONECZNE

 

5 KOLEJKA – 7 MARZEC 2020

12.10 GOLENICE – KRZYWIN

13.00 ANTONI – NIEBIAŃSCY

13.50 PRZEMIENIENIE – KATEDRA

14.40 WIELGOWO – SŁONECZNE

15.30 KRZEKOWO – OSTROBRAMSKA

 

6 KOLEJKA – 21 MARZEC – 2020

12.10 KRZYWIN – SŁONECZNE

13.00 KRZYWIN – OSTROBRAMSKA

13.50 WIELGOWO – OSTROBRAMSKA

14.40 KRZEKOWO – NIEBIAŃSCY

15.30 GOLENICE – KATEDRA

16.20 PRZEMIENIENIE – ANTONI

 

7 KOLEJKA – 4 KWIECIEŃ 2020

12.10 WIELGOWO – KRZYWIN

13.00 KRZYWIN – NIEBIAŃSCY

13.50 GOLENICE – ANTONI

14.40 PRZEMIENIENIE – KRZEKOWO

15.30 KATEDRA – SŁONECZNE

 

8 KOLEJKA – 18 KWIECIEŃ 2020

12.10 ANTONI – KRZYWIN

13.00 GOLENICE – KRZEKOWO

13.50 WIELGOWO – KATEDRA

14.40 OSTROBRAMSKA – KATEDRA

15.30 PRZEMIENIENIE – NIEBIAŃSCY

16.20 PRZEMIENIENIE – SŁONECZNE

9 KOLEJKA – 25 KWIECIEŃ 2020

12.10 KRZYWIN – KATEDRA

13.00 WIELGOWO – ANTONI

13.50 GOLENICE – PRZEMIENIENIE

14.40 KRZEKOWO – SŁONECZNE

15.30 NIEBIAŃSCY – SŁONECZNE

16.20 NIEBIAŃSCY – OSTROBRAMSKA

Liga Ministrancka 2019/2020

LISTA MECZÓW MINISTRANCI ROCZNIK 2008-2013

1 KOLEJKA – 19 PAŹDZIERNIK 2019

12.10 STANISŁAW MĘCZENNIK – KOSTKA            4:6

13.00 MIŁOSIERDZIE – OTTON                              8:3

13.50 KOSTKA – MIERZYN                                     3:4

2 KOLEJKA – 09 LISTOPAD 2019

12.10 MIŁOSIERDZIE – KOSTKA                            1:8

3 KOLEJKA – 23 LISTOPAD 2019

12.10 STANISŁAW MĘCZENNIK – WIELGOWO    3:9

13.50 KRZYWIN – OTTON                                   15:3

14.40 KRZYWIN – MIERZYN                                 8:5

4 KOLEJKA – 07 GRUDZIEŃ 2019

12.10 MIERZYN – OTTON                                     8:4

13.00 MIŁOSIERDZIE – SŁONECZNE                     3:8

13.50 STANISŁAW MĘCZENNIK – KRZYWIN        3:18

5 KOLEJKA – 01 LUTY 2020

12.10 SŁONECZNE – KOSTKA                                0:3

13.00 SŁONECZNE – OTTON                                 0:3

13.50 OTTON – WIELGOWO                                  4:9

14.40 WIELGOWO – KRZYWIN                              4:4

15.30 STANISŁAW MĘCZENNIK – MIERZYN          0:3

6 KOLEJKA – 14 MARZEC 2020

12.10 MIŁOSIERDZIE – KRZYWIN

13.00 WIELGOWO – MIŁOSIERDZIE

13.50 KOSTKA – WIELGOWO

14.40 SŁONECZNE – MIERZYN

15.30 STANISŁAW MĘCZENNIK – OTTON

7 KOLEJKA – 28 MARZEC 2020

12.10 SŁONECZNE – KRZYWIN

13.00 KOSTKA – KRZYWIN

13.50 MIŁOSIERDZIE – MIERZYN

14.40 STANISŁAW MĘCZENNIK – SŁONECZNE

15.30 WIELGOWO – SŁONECZNE

8 KOLEJKA – 9 MAJ 2020

12.10 KOSTKA – OTTON

13.00 WIELGOWO – MIERZYN

13.50 STANISŁAW MĘCZENNIK – MIŁOSIERDZIE

 

TABELA MINISTRANCI

1

Krzywin

4

3

1

0

45:15

+30

10

2

Kostka

4

3

0

1

20:9

+11

9

3

Mierzyn

4

3

0

1

20:15

+5

9

4

Wielgowo

3

1

1

1

22:11

+11

7

5

Słoneczne

3

1

0

2

8:9

-1

3

6

Miłosierdzie

3

1

0

2

12:19

-7

3

7

Otton

5

1

0

4

17:40

-23

3

8

Stanisław Męczennik

4

0

0

4

10:36

-26

0

 

STRZELCY BRAMEK MINISTRANCI

1.

Dworzyński Bogdan (Krzywin)

18

3.

Równicki H. (Krzywin)

15

4.

Ronkowski Oskar (Wielgowo)

10

5.

Powalski Kamil (Kostka)

8

6.

Wnęk Maciek(Miłosierdzie)

7

7.

Tomala K. (Mierzyn)

7

8.

Lewandowski Krzysztof (Otton)

7

9.

Luby (Krzywin)

6

10.

Konopko (Mierzyn)

5

11.

Chudziak Mateusz (Stanisław)

5

12.

Stekiel Olek (Wielgowo)

4

13.

Pawłowski T. (Mierzyn)

4

14.

Gołębiewski D. (Słoneczne)

4

15.

Błażejski (Kostka)

3

16.

Pietras Franek (Kostka)

3

17.

Senko (Otton)

3

18.

Kurapnik O. (Krzywin)

3

20.

Stępniewski (Wielgowo)

3

21.

Bigus K. (Krzywin)

2

22.

Brzeziński Kuba (Miłosierdzie)

2

23.

Jagielski Wojtek (Kostka)

2

24.

Kusio Kacper (Miłosierdzie)

2

25.

Cymbor T. (Stanisław)

2

26.

Gołębiewski M. (Słoneczne)

2

27.

Dylas D. (Słoneczne)

2

28.

Bednarek (Wielgowo)

2

29.

Chabior Mateusz (Stanisław)

1

30.

Karpiak Mateusz (Stanisław)

1

31.

Makarewicz Mikołaj (Wielgowo)

1

32.

Mikołajczyk (Krzywin)

1

33.

Puciłowski (Kostka)

1

34.

Wardak (Mierzyn)

1

35.

Sawiński Zenon (Otton)

1

36.

Kucewicz M. (Otton)

1

37.

Piotrowski D. (Miłosierdzie)

1

38.

Wojciechowski M. (Stanisław)

1

39.

Kubiak (Otton)

1

40.

Golecki (Otton)

1

41.

Żebrowski (Wielgowo)

1

42.

Jawór (Wielgowo)

1

 

 

LEKTORZY MŁODSI ROCZNIK 2005-2007

1 KOLEJKA – 26 PAŹDZIERNIK 2019

12.10 GOLENICE – NIEBIAŃSCY                 1:17

13.50 WIELGOWO – KRZEKOWO               1:18

2 KOLEJKA – 16 LISTOPAD 2019

12.10 WIELGOWO – NIEBIAŃSCY               9:4

13.00 KATEDRA – ANTONI                          8:8

14.40 KRZYWIN – KRZEKOWO                   10:7

3 KOLEJKA – 30 LISTOPAD 2019

12.10 KATEDRA – KRZEKOWO                   0:23

13.00 PRZEMIENIENIE – WIELGOWO         0:3

13.50 GOLENICE -OSTROBRAMSKA           1:5

14.40 ANTONI – SŁONECZNE                     0:3

4 KOLEJKA – 14 GRUDZIEŃ 2019

12.10 PRZEMIENIENIE – KRZYWIN            przeniesiony

13.00 KATEDRA – NIEBIAŃSCY                  1:13

13.50 ANTONI – KRZEKOWO                    1:27

14.40 GOLENICE – WIELGOWO                 2:14

15.30 OSTROBRAMSKA – SŁONECZNE    3:12

5 KOLEJKA – 7 MARZEC 2020

12.10 GOLENICE – KRZYWIN

13.00 ANTONI – NIEBIAŃSCY

13.50 PRZEMIENIENIE – KATEDRA

14.40 WIELGOWO – SŁONECZNE

15.30 KRZEKOWO – OSTROBRAMSKA

6 KOLEJKA – 21 MARZEC – 2020

12.10 KRZYWIN – SŁONECZNE

13.00 KRZYWIN – OSTROBRAMSKA

13.50 WIELGOWO – OSTROBRAMSKA

14.40 KRZEKOWO – NIEBIAŃSCY

15.30 GOLENICE – KATEDRA

16.20 PRZEMIENIENIE – ANTONI

7 KOLEJKA – 4 KWIECIEŃ 2020

12.10 WIELGOWO – KRZYWIN

13.00 KRZYWIN – NIEBIAŃSCY

13.50 GOLENICE – ANTONI

14.40 PRZEMIENIENIE – KRZEKOWO

15.30 KATEDRA – SŁONECZNE

8 KOLEJKA – 18 KWIECIEŃ 2020

12.10 ANTONI – KRZYWIN

13.00 GOLENICE – KRZEKOWO

13.50 WIELGOWO – KATEDRA

14.40 OSTROBRAMSKA – KATEDRA

15.30 PRZEMIENIENIE – NIEBIAŃSCY

16.20 PRZEMIENIENIE – SŁONECZNE

9 KOLEJKA – 25 KWIECIEŃ 2020

12.10 KRZYWIN – KATEDRA

13.00 WIELGOWO – ANTONI

13.50 GOLENICE – PRZEMIENIENIE

14.40 KRZEKOWO – SŁONECZNE

15.30 NIEBIAŃSCY – SŁONECZNE

16.20 NIEBIAŃSCY – OSTROBRAMSKA

10 KOLEJKA – 9 MAJ

14.40 GOLENICE – SŁONECZNE

15.30 OSTROBRAMSKA – ANTONI

16.20 OSTROBRAMSKA – PRZEMIENIENIE

 

TABELA LEKTORZY MŁODSI

1

Krzekowo

4

3

0

1

75:12

+63

9

2

Wielgowo

4

3

0

1

27:24

+3

9

3

Niebiańscy

3

2

0

1

34:11

+23

6

4

Słoneczne

2

2

0

0

15:3

+12

6

5

Krzywin

1

1

0

0

10:7

+3

3

6

Ostrobramska

2

1

0

1

11:15

-4

3

7

Antoni

3

0

1

2

9:38

-29

1

8

Katedra

3

0

1

2

9:44

-35

1

9

Przemienienie

1

0

0

1

0:3

-3

0

10

Golenice

3

0

0

3

6:39

-33

0

 

STRZELCY BRAMEK LEKTORZY MŁODSI

MIEJSCE

NAZWISKO

LICZBA BRAMEK

01

Sakowski Paweł (Krzekowo)

16

02

Dobrowolski (Krzekowo)

15

03

Byjos (Krzekowo)

15

04

Jakubowski Patryk (Niebiańscy)

12

05

Stefaniak Łukasz (Wielgowo)

10

06

Kosiński Jakub (Niebiańscy)

8

07

Jarząb

7

08

Kudyba (Ostrobramska)

6

09

Wilczyński (Antoni)

6

10

Kamiński (Słoneczne)

6

11

Pawlak Jakub (Golenice)

5

12

Wilman (Słoneczne)

5

13

Taczek Jan (Niebiańscy)

4

14

Tarasiuk (Ostrobramska)

4

15

Domagalski Jakub (Wielgowo)

3

16

Pietras Cezary (Wielgowo)

3

17

Cukrowski (Krzekowo)

3

18

Owczarek (Krzekowo)

3

19

Ronkowski Oskar (Wielgowo)

3

20

Brodziński Stanisław

3

21

Bembenista

2

22

Kaczorowski Franek (Niebiańscy)

2

23

Nowak

2

24

Siwek (Krzekowo)

2

25

Szczypek Krzysiek (Niebiańscy)

2

26

Toporek

2

27

Wojtkowiak (Krzekowo)

2

28

Adamiuk Mikołaj (Niebiańscy)

2

29

Marczak Damian

2

30

Walukiewicz Jakub (Wielgowo)

2

31

Czrnogórski

1

32

Gładysław

1

33

Hapczyk

1

34

Kolenda

1

35

Marczak A.

1

26

Szafraniak Lukas (Niebiańscy)

1

37

Woskowski

1

38

Żebrowski Filip (Wielgowo)

1

39

Mosiewicz (Ostrobramska)

1

40

Sawiński (Słoneczne)

1

41

Pawlak Kajetan (Golenice)

1

42

Makarewicz Mikołaj (Wielgowo)

1

 

Rekolekcje Liturgicznej Służby Ołtarza

Uprzejmie informujemy, że Duszpasterstwo Służby Liturgicznej naszej Archidiecezji organizuje rekolekcje połączone z warsztatami liturgicznymi, które odbędą się w Trzęsaczu w dniach od 17 do 19 lutego br. Zapraszamy wszystkich lektorów i ministrantów naszej Archidiecezji od 14 roku życia, pragnących pogłębić formację duchową oraz liturgiczną. Uczestników prosimy zapisywać́ poprzez stronę www.zapisy.ichtis.info. Bliższych informacji udziela Ks. Kryspin Gasiulewicz, Referent Duszpasterstwa Służby Liturgicznej Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 668 078 253.

Kurs Ceremoniarza i Lektora

Arcybiskupie Wyższe Seminarium Duchowne zaprasza chętnych ministrantów z całej Archidiecezji na kurs lektora i ceremoniarza. Spotkania odbędą się w Arcybiskupim Wyższym Seminarium Duchownym w Szczecinie 7 i 14 marca oraz 25 kwietnia w godzinach 10.00 – 14.00. Uroczysta promocja nowych lektorów i ceremoniarzy odbędzie się 9 maja 2020 r. w Kościele Seminaryjnym.Zgłoszenia (wyłącznie przez księży opiekunów) przyjmujemy za pośrednictwem adresu elektronicznego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź za pośrednictwem telefonu +48601 935 064 (al. Karol Dąbrowski). Koszty kursu (zarówno dla lektorów jak i ceremoniarzy) 30 zł za sesję (razem 90 zł). Zapraszamy także na naszą stronę internetową: http://seminarium.zp.pl. Króluj nam Chryste!